Plastskål Selma hallonröd JOTTA
Plastskål universell
Funktionell och mångsidig. Den kan användas i både badrummet och i köket. Den är tillverkad av plast. Kanten på plastskålen för städning är utformad på ett sådant sätt att den ger ett bekvämt grepp, medan kanten är avsmalnande på två ställen, vilket underlättar hällning av vätskor. Fördelen är att den är lätt och enkel att hålla ren.
Hållbar plast
Det robusta materialet säkerställer motståndskraft mot skador och enkel rengöring, vilket gör att skålen behåller sitt estetiska utseende under lång tid.
Ergonomisk kant för ett säkert grepp
Den speciellt utformade kanten gör det lättare att lyfta och bära, även när den är helt fylld.
Avsmalnande kant för bekväm hällning
Två profilerade ställen möjliggör kontrollerad hällning av vatten och andra vätskor utan risk för spill.
Universell användning i hemmet
Olika kapaciteter att välja mellan gör att skålen fungerar utmärkt i köket, badrummet och vid städarbete.
Tillverkare
Dajar Sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
e-mail: [email protected]
Säkerhetsinformation
Denna produkt kan användas säkert och på det sätt som tillverkaren avsett endast baserat på bruks- och underhållsanvisningar, rekommendationer, varningar eller säkerhetsinformation som finns på produkten eller dess förpackning eller som medföljer produkten.

























