Muggställ i trä för muggar och koppar
Muggställ i trä gör det möjligt att organisera ofta använda kärl och samtidigt ha dem nära till hands. Istället för att förvara muggar och koppar ovanpå varandra i ett skåp, kan man hänga dem på de avsedda armarna. Stället är 31 cm högt, vilket gör att det inte tar mycket plats på köksbänken.
Tillverkningen i trä ger produkten en enkel, naturlig karaktär som passar bra med olika arrangemang i kök och matsal. Muggstället för muggar och koppar fungerar utmärkt både för att organisera vardagsservisen och för att visa upp den på en lättillgänglig plats. Produkten erbjuds i en färgmix, och en specifik färg skickas slumpmässigt.
Ordning på köksbänken
Stället ger en fast plats för muggar och koppar och gör det möjligt att begränsa deras förvaring löst.
Tillverkad av trä
Det naturliga materialet ger organisatören ett enkelt utseende och passar bra med köksutrustningen.
Muggar alltid nära till hands
Placeringen av kärlen på separata armar gör det lättare att snabbt nå den valda muggen eller koppen.
Höjd 31 cm
Den vertikala konstruktionen gör det möjligt att utnyttja utrymmet ovanför bänken utan att ta upp en stor arbetsyta.
För muggar och koppar
Den universella användningen gör det möjligt att använda stället för att organisera olika kärl med handtag.
Mix av färger
Produkten finns i olika färgversioner. Färg väljs slumpmässigt vid leverans.
Tillverkare
Eko-Drew S.C. R. Dzwończyk, J. Gałuszka
ul. Pod Ludownią 22
38-300 Gorlice
[email protected]
Säkerhetsinformation
Denna produkt kan användas säkert och på det sätt som tillverkaren avsett endast baserat på bruks- och underhållsanvisningar, rekommendationer, varningar eller säkerhetsinformation som finns på produkten eller dess förpackning eller som medföljer produkten.





























