Pläd med fransar Alpaca 127 cm x 152 cm MYHOME
Grön
Akrylpläd med broderi och fransar
Skapa en oas av lugn och värme i ditt hem med kollektionen Alpaca, som kombinerar traditionell charm med en modern finish. Detta unika tillbehör kommer att omsluta dig under kalla kvällar och bli ett favoritelement i din relaxhörna. Den passar perfekt som ett snyggt överkast på soffan eller sängen och tillför en mysig atmosfär till interiören.
Pläden är tillverkad av högkvalitativ akryl, som kännetecknas av exceptionell mjukhet och hög motståndskraft mot daglig användning. Detta material är lättskött och behåller sin struktur under lång tid. Produktens design bygger på ett subtilt, geometriskt mönster av diamantbroderi, vilket ger tyget tredimensionalitet och elegans. Det hela kröns av tjocka, handflätade fransar som anspelar på den trendiga boho-estetiken och skandinavisk stil. Tack vare sin universella form passar pläden Alpaca perfekt med naturmaterial som trä eller linne, vilket skapar ett harmoniskt utrymme som främjar vila.
Slitstarkt och mjukt material
Användningen av högkvalitativ akryl garanterar en behaglig känsla samt motståndskraft mot mekaniska skador och noppning.
Dekorativ finish
Diamantbroderi och flätade fransar ger produkten en unik, rustik karaktär som pryder varje interiör.
Praktiskt format
Måtten 127 cm x 152 cm gör filten extremt smidig: idealisk både som överkast och som en dekorativ löpare på möbler.
Tillverkare
Dajar Sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
e-mail: [email protected]
Säkerhetsinformation
Denna produkt kan användas säkert och på det sätt som tillverkaren avsett endast baserat på bruks- och underhållsanvisningar, rekommendationer, varningar eller säkerhetsinformation som finns på produkten eller dess förpackning eller som medföljer produkten.

























