Lådorganisatör för småsaker
Organisatören i form av en låda gör det möjligt att skapa en separat plats för små föremål som lätt tappas bort på bänkskivan eller inuti skåpet. Du kan förvara kosmetika, tillbehör, kontorsmaterial samt olika typer av småsaker för hemmet i den. Tillverkningen i plast gör att sorteraren är lämplig för daglig användning i olika rum.
Lådan kan placeras på ett sminkbord eller skrivbord, samt ställas på en hylla eller inuti ett skåp. Om du behöver mer utrymme för att sortera föremål kan flera sorterare kombineras för att skapa ett funktionellt system av organisatörer med lådor. Måtten 17,5 × 19,5 × 7 cm gör det möjligt att förvara små tillbehör utan att ta upp en stor yta.
Utdragbar låda
Underlättar sortering av små föremål och ger bekväm åtkomst till det förvarade innehållet.
För kosmetika och tillbehör
Sorteraren kan användas för att organisera kosmetika, kontorsmaterial, småsaker och andra mindre föremål.
Möjlighet att kombinera flera sorterare
Flera lådor kan sättas ihop för att skapa ett större förvaringssystem anpassat efter antalet saker som ska förvaras.
För olika platser i hemmet
Organisatören passar på skrivbordet och sminkbordet, och dess kompakta form gör att den även kan användas på hyllor och inuti skåp.
Tillverkad av plast
Det praktiska materialet lämpar sig väl för organisatörens dagliga användning.
Mått 17,5 × 19,5 × 7 cm
Det lilla formatet underlättar utnyttjandet av utrymmet och organiseringen av små tillbehör.

































