Fotmassageapparat HZ-1014 OPTIMUM

Kod

Ej tillgänglig

Denna produkt är inte tillgänglig i din region. B2B-kunder uppmanas att kontakta oss direkt.

Multifunktionell vattenmassageapparat med uppvärmningsfunktion

Ge dina fötter en professionell regenerering och avkoppling utan att lämna hemmet. Enheten kombinerar avancerade massagetekniker med värmens lugnande effekt, vilket ger omedelbar lindring för trötta ben. Det är den perfekta lösningen för personer som tillbringar många timmar stående eller som söker en SPA-ritual i hemmet.

Enhetens konstruktion, baserad på hållbar plast, integrerar tre driftlägen: vibration, bubblor och infraröd stimulering. Användningen av 70 luftmunstycken genererar en ström av bubblor som försiktigt masserar huden, medan den infraröda sändaren stöder blodcirkulationen och löser upp muskelspänningar. En extra aromaterapimodul gör det möjligt att använda dina favorit eteriska oljor, vilket förstärker avslappningseffekten.

Massageapparatens praktiska egenskaper understryks av den uppvärmda ytan med 400 piggar som exakt påverkar fötternas reflexpunkter. Användarsäkerheten garanteras av halkfria fötter och ett skydd som förhindrar vattenstänk. Efter avslutad behandling underlättar den inbyggda torkfunktionen för fötter och naglar övergången till nästa steg i vården, vilket gör enheten till ett komplett verktyg för hemmapedicure.

Produktinformation
Material
plast
Produktfördelar

Komplett 3-i-1-terapi

Möjligheten att välja mellan vibrationsmassage, bubbelmassage och infrarött ljus gör det möjligt att anpassa behandlingen efter kroppens aktuella behov.

Powiązane kategorie i kolekcje
Säkerhet och ytterligare material

Tillverkare

Dajar Sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
e-mail: [email protected]

Fråga en expert
Har du frågor om den här produkten?
Ställ en fråga