Dörrmatta utomhus Rene 35 cm x 60 cm JOTTA
svart
Gummidörrmatta för skor
Se till att hålla din interiör oklanderligt ren redan från tröskeln. Denna funktionella dörrmatta är det första steget för att skydda dina golv från smuts som förs in utifrån. Den fungerar perfekt i alla väderförhållanden och skyddar hemmet mot lera och fukt.
Produkten är tillverkad av högkvalitativ plast med gummistruktur, vilket garanterar dess motståndskraft mot slitage och växlande väderförhållanden. Den klassiska, rektangulära formen och den universella svarta färgen gör att dörrmattan smälter in estetiskt med alla typer av fasader och entrédörrar. Den specialdesignade ytan når exakt in i sulans fördjupningar och stoppar effektivt sand, snö och annan smuts.
Hög rengöringseffektivitet
Materialets speciella struktur tar bort lera, sand och snö med precision, vilket förhindrar att smuts sprids i hela lägenheten.
Hållbarhet och motståndskraft
Tillverkad av solid plast som säkerställer långvarig användning samt motståndskraft mot fukt och mekaniska skador.
Lätt att hålla ren
Dörrmattan är extremt enkel att sköta: det räcker med att skaka av den eller skölja den under rinnande vatten för att den ska återfå sin fulla funktionalitet.
Tillverkare
Dajar Sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
e-mail: [email protected]
Säkerhetsinformation
Denna produkt kan användas säkert och på det sätt som tillverkaren avsett endast baserat på bruks- och underhållsanvisningar, rekommendationer, varningar eller säkerhetsinformation som finns på produkten eller dess förpackning eller som medföljer produkten.



























